PROJEKTVEZETŐ

  • 2 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve okt 2 ,2021

Ajkai vegyi alapanyag gyártással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Gépészmérnök/mechatronikai mérnök felsőfokú végzettség
1-3 év tapasztalat
Angol nyelv ismerete
Határozott, agilis fellépés
Kihívást kereső személyiség
Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák

Kiemelt gépészeti karbantartási feladatok és beruházási-fejlesztési munkák koordinálása

Megbízóról

ALOLT márkanevű hidrát típust (száraz-, őrölt-, viszkozitás optimált) illetve aluminium-oxidok (őröletlen és őrölt) széles választékát készíti és értékesíti.
Az eredeti gyártóbázison az ALOLT termékeket változatlan minőségben állítják elő.
Emellett folyamatos fejlesztési tevékenységet folytatnak további új termékek technológiájának kifejlesztésére a termékkínálat bővítésének céljából.
Különös hangsúlyt fektetnek a viszkozitás optimált termékek fejlesztésére.

Amit kínálunk

Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem, mozgóbér, SZÉP kártya juttatás
Hosszú távú, biztos munkahely

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye

Ajka

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!