PROJEKTVEZETŐ

  • 2 hét ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve jún 27 ,2020

Villanyszereléssel foglalkozó cég megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Projektvezetésben szerzett több éves tapasztalat
Villamos kivitelezési projektekben szerzett tapasztalat
Önálló és felelősségteljes munkavégzésre való képesség
Stratégai gondolkodás, kitűnő problémamegoldó képesség
Kitűnő kommunikációs készség
Lendületes, dinamikus személyiség
Kiváló szervezőkészség, a feladatok aktív nyomonkövetésének és átlátásának képessége
Felelősségvállalás, agilitás, csapatjáték,
B kategóriás vezetői engedély (több éves gyakorlat előnyt jelent)
Angol nyelvismeret előny
Felsőfokú mérnöki végzettség előny

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

FMV jogosultság előny

Főbb feladatok, munkák

Villamos kivitelezési / szerelési projektek menedzseri feladatainak ellátása
Építésvezetői feladatok ellátása elektromos területen
Projekt helyszíni munkavégzés
Alvállalkozókkal / beszállítókkal történő kapcsolattartás, munkájuk koordinálása
A cég munkatársainak (karbantartók, villanyszerelők, szervizes kollégák) munkájának koordinálása
A cég megrendelőivel / ügyfeleivel / beszállítóival való kapcsolattartás
A vevői igényeknek megfelelő műszaki ajánlatok kidolgozásában való részvétel
Vállalatirányítási és ügyviteli rendszer használata

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés
Szakmai fejlődési lehetőség
Kihívást jelentő munkakör, önálló, felelősségteljes feladatok
Színvonalas infrastruktúrájú munkahely, fiatalos környezet
Munkavégzéshez minden eszközt biztosítunk (LAPTOP, mobil, távolságmérő, tablet, stb.)

Egyéb juttatások:
LAPTOP, mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása, csapatépítő rendezvények, sportolási lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest, XXII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai fényképes önéletrajzát – fizetési igény megjelölésével – a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!