PROJEKTMÉRNÖK

  • 3 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve jún 11 ,2021

Ivóvíz ellátással és szennyvízkezeléssel foglalkozó soproni cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Mérnöki végzettség
B kategóriás vezetői engedély

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Építőmérnök, környezetmérnök vagy gépészmérnök végzettséghasonló területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák

Projektek, pályázatok előkészítése
Kivitelezési munkák, külső megbízások ellenőrzése
Kapcsolattartás a tulajdonos önkormányzatokkal
Társ-közműszolgáltatókkal, hatóságokkal, alvállalkozókkal, pályázat kiírókkal

Amit kínálunk

Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye

Sopron

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és bérigénye megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!