PROJEKTMENEDZSER

  • 2 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve aug 31 ,2021

A vendéglátóiparban meghatározó, IT szolgáltatásokkal és nagykereskedelemmel foglalkozó cégcsoport megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Felsőfokú, gazdasági végzettség
Projektmenedzsmentben szerzett munkatapasztalat
Magas fokú elemzőképesség, a kontrollinghoz elengedhetetlen gazdasági mutatók ismerete
Jó kommunikációs készség
Digitalizált munkavégzés, az ehhez szükséges szoftverek használatában szerzett tapasztalat: különböző kommunikációs, analitikai, vállalatirányítási, CRM rendszerek
Az elvégzett munkával szemben támasztott igényesség és maximalizmus
Rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Kereskedelmi és / vagy IT tapasztalat
Multinacionális, vagy hazai nagyvállalatnál, azonos területen szerzett munkatapasztalat

Főbb feladatok, munkák

Új projektek sikeres kivitelezése a tervezéstől a megvalósításon át a rendszeres monitoring kidolgozásáig
Kontrolling kialakítása a meglévő folyamatoknál: szabványok, követések, elemzések bevezetése a munkafolyamatok optimalizálásához
Részvétel a vállalati jövőkép, valamint az ennek megvalósításhoz szükséges stratégia meghatározásában
A cégcsoporton belüli szinergiák közötti kommunikáció támogatása, a több szakmai területet érintő projektek koordinálása

Megbízóról

Magyar tulajdonban lévő, 10 éve a vendéglátóipari szektorban tevékenykedő, kereskedelmi és különböző logisztikiai szolgáltatásokat nyújtó cégcsoport tagja.
Versenyképességüket modern és magas színvonalú megoldásokkal, valamint környezettudatos szemléletünkkel biztosítják.
Ezzel az attitűddel azonosulni tudó szakembert keresnek csapatukba.

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés
Béren felüli juttatások (sporttámogatás, munkaeszközök magáncélú használata)
Home office keret
Fiatal csapat
Modern munkakörnyezet
Támogatás a szakmai önmegvalósításhoz és előrelépéshez

Munkavégzés jellege:
A cégcsoport miskolci új telephelyén
A budapesti és tárnoki telephelyek havi látogatása

Munkavégzés helye

Miskolc

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát nettó munkabér igény megjelölésével “Projekt menedzser” tárggyal a JELENTKEZÉS gombra kattintva!