PROJEKTMENEDZSER

  • 3 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve jún 19 ,2021

A világ vezető outdoor médiavállalata megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Mit várunk el Tőled?

Felsőfokú végzettség, preferáltan műszaki területen
Építőiparban való jártasság
Legalább 5 év szakmai tapasztalat
Legalább 2 év csapatvezetői, people manager gyakorlat előny
Tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyelv előny
B kategóriás jogosítvány
Beszerzési, kereskedelmi ismeretek
Stabil MS Office ismeret, Excel felsőfokon való használata
Agilis személyiség
Asszertív kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, tárgyalástechnikai gyakorlat
Önálló, felelősségteljes munkavégzésre és egyben csapatmunkára való képesség
Jó problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség

Milyen feladatokban számítunk Rád?

Önkormányzatokkal, hatóságokkal való operatív kapcsolattartás, státuszolás
Építési, közmű engedélyeztetési hatósági eljárások felügyelete
Közterületi utcabútorok műszaki tartalmának és telepítési módjának a megismerése
Helyszíni bejárásokon való részvétel, háttéranyagok előkészítése
Alvállalkozók felkutatása gyártáshoz, telepítésekhez
Közműegyeztetések és engedélyeztetések koordinálása, alvállalkozók irányítása, megbízása
Beruházási projektek lebonyolítása
Új műszaki megoldások felkutatása
Innovatív megoldásokban való részvétel, új módszerek kidolgozása
Műszaki fejlesztések koordinálása
Beszállítók koordinálása, tendereztetése
Egyéb adminisztratív feladatok

Miért jó nálunk dolgozni?

Stabil, megbízható nemzetközi vállalati háttér
Kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség
Speciális háttérprogramok megismerése, használata
Kiegyensúlyozott munkahelyi légkör, támogató vezetők
Közös csapatépítő programok, remek hangulat
Egészségbiztosítás és éves szűrővizsgálat
Céges telefon, laptop
Céges gépjármű magánhasználatra is

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezéshez küldd el fényképes, szakmai önéletrajzodat a megpályázott pozíció nevével, valamint jelezd havi bruttó bérigényedet! Várjuk a jelentkezésed a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!