PROJEKTIRÁNYÍTÓ / KOORDINÁTOR

  • 3 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve jún 22 ,2022

Az ország egyik vezető távközlési kivitelező cége megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Folyamatszervezési képesség
Problémamegoldó képesség
Precizitás
Jó kommunikációs készség
Kapcsolattartásban határozott, de empatikus fellépés
Önálló munkavégzési képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Szakirányú (híradástechnikai, távközlési) végzettség
Angol nyelvtudás
Hasonló munkakörben eltöltött idő előnyt jelent.
A legideálisabb, a mobil hálózatok kivitelezése terén szerzett projektvezetői gyakorlat.

Főbb feladatok, munkák:

Távközlési projektek előkészítése
Megrendelővel való kapcsolattartás
A projektben résztvevőkkel történő kapcsolattartás
Belső és a megrendelő projekt menedzsment rendszerének kezelése
Árajánlatok készítése
Kivitelezési munka koordinálása
Elszámolások készítése

Megbízóról

Az ország egyik vezető távközlési kivitelező cége.
Műszaki portfóliójuk széles spektrumon mozog, jellemzően a mobilhálózat építés és kivitelezés területén állnak Megrendelőik rendelkezésére.
Az elmúlt 25 évben folyamatosan dolgoznak azon, hogy a cégük stabilan működjön mindemellett dinamikusan bővülhessen.

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem
Megbízható, stabil szakmai és céges háttér
Kiváló csapat és közösség
Változatos munkakör és feladatok

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!