PROJEKT MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐ

  • 4 hét ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve feb 5 ,2021

Országosan ismert lakossági és ipari klímaberendezéseket forgalmazó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Ön az ideális jelölt, ha

Műszaki érdeklődésű
Jó kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezik
Felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezik (Excel, Word, SAP)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Műszaki területen és klímatechnikában szerzett tapasztalat
Angol nyelvtudás

A következő feladatok várnak Önre

Fan-coil, VRF, hőszivattyú, folyadékhűtő- és légtechnikai berendezések méretezése tervező szoftverek segítségével
Vállalatirányítási rendszerben történő árajánlat készítés projekt termékekre
Műszaki dokumentációk elkészítése előzetes felkészítés után
Ügyfél kapcsolattartás, műszaki tanácsadás

Amit kínálunk

Stabil tervezhető, anyagiakban támogatott, kiszámítható jövőkép
Szakmai kihívás, önmegvalósítás lehetősége
Folyamatos szakmai képzések
Kulturált, modern irodai környezet
Fiatal, lendületes csapat

Munkavégzés helye

Szarvas

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!