PROJECT MANAGER

  • 7 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve nov 3 ,2021

Építőipari generálkivitelező és mérnök tanácsadó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Munkaidő – napi 8 óra munkavégzés – Esetenként, közös megegyezéssel túlóra és hétvégi munka lehetséges (külön díjazás ellenében)
Proaktív, kreatív és együttműködő, megoldás centrikus gondolkodásmód
Magas szintű számítógépes ismeretek, főleg MS Office
Magas szintű angol nyelvtudás
Preferált szakirányú végzettség: Építő/Építészmérnök, Gépészmérnök, Villamosmérnök, Minőségellenőr, HSE szakember
Szakirányú engedélyek (FMV) előny!
Építési területen szerzett minimum 10 év tapasztalat szükséges.

Szükséges tapasztalat:
Minimum 10 év építési területen szerzett tapasztalat.

Szükséges nyelvtudás:
Angol – tárgyalóképes szint

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Beszerzési tapasztalat
Magas terhelhetőség
Jogosítvány szükséges
Jó kommunikációs képesség

Főbb feladatok, munkák

Építési munkaterületen a napi feladatok ellátása és betartatása
Operatív munka irányítása a kliens, a kivitelező és az alvállalkozók között
Napi, angol nyelvű kooperációk a megrendelővel, a megrendelő igényeinek képviselete, alvállalkozók felé való továbbítása
A helyi építési szabályok szerinti építkezés betartása és betartatása
Építés koordinálása, project management

Megbízóról

Családi vállalkozásként több mint 2 évtizede van jelen a hazai piacon, mint építőipari generálkivitelező és mérnök tanácsadó.
Hisznek abban, hogy tisztességes környezetben, megfelelő szakmai tapasztalattal és munkavégzéssel is lehet érvényesülni az országban! Magyarország egyik legnagyobb beruházásához keresünk támogató mérnököket, különböző pozícióba, tapasztalattól függően.

Amit kínálunk

Kiemelkedő munkabér
Útiköltség és/vagy lakhatási támogatás

Havi nettó fizetési keret:
850 000 – 1 000 000 HUF

Egyéb juttatások:
Éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, benzin kártya

Munkavégzés helye

Nyíregyháza

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el angol nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!