Profi értékesítő Teljes Munkaidős Munka

1 hónapja Egyéb munkák Budapest   82 megtekintés
Munkaleírás

Az AUTÓ KÁKONYI KFT. MUNKATÁRSAT KERES

Budapest és Kelet-Magyarország területére kiterjedően

akkumulátorok, gumiabroncsok, és javítóanyagaik forgalmazására

Profi értékesítői pozícióra.

Feladatok:

  • előre egyeztetett időpontban megjelenni az ügyfél-jelöltnél az általunk forgalmazott termékekkel, teljes körű tájékoztatást adni, és értékesíteni azokat
  • együttműködő, partneri kapcsolat kialakítása és igényeik felmérése
  • a felsorolt tevékenységekhez tartozó adminisztratív munka elvégzése

Amit kínálunk:

  • kiválóan értékesíthető termékek (akkumulátorok, gumiabroncsok, gumijavító anyagok)
  • teljesítményfüggő, kereseti lehetőség
  • jutalékok
  • jól össze szokott csapat tagjává válhat

Elvárások:

  • kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő képesség
  • határozott, de együttműködő fellépés
  • középfokú végzettség
  • üzleties, ápolt megjelenés
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • sikeres üzletkötői tapasztalat, műszaki végzettség

Fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével e-mailen az [email protected] címre várjuk.

Cég Leírása
Akkumulátorok, gumiabroncsok és javítóanyagaik forgalmazása.