PHP MEDIOR / SENIOR FEJLESZTŐ

  • 2 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória IT, Infromatika
  • ikon
    Közzétéve Júl 27 ,2022

Vendéglátóipari cégcsoport megbízásából keresünk budapesti csapatába új munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

PHP 7/8 alapos ismerete
MYSQL alapos ismerete
Verziókezelő ismerete (pl.: Git)
PHP Framework ismeret (pl.: Laravel, Symfony, Codeigniter)
OOP szemlélet
Önálló, precíz munkavégzés
Csapatorientált hozzáállás, termékszemlélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

NodeJS ismerete
TDD tesztelésben szerzet tapasztalat
HTML/CSS3 ismerete
DevOps ismeret
Agilis, SCRUM módszertani ismeret
JIRA vagy más ticketing rendszer ismerete
Linux és szoftverüzemeltetési tapasztalat

Szakmai területek területei:
Backend fejlesztés
PHP fejlesztés

Megbízóról:
Budapesti munkavégzéssel keressük új kollégánkat ételrendelő portál csapatába.
Munkaköre a cég szolgáltatásainak, valamint a hozzájuk tartozó éttermi társoldalak (200+ db) állandó fejlesztése.
Cégünk 12 éve alakult, azóta országossá nőtte ki magát, jelenleg több mint 700 partner étterme van.

Amit kínálunk:

Alkalmazotti munkaviszony
Kreatív, változatos feladatok
Elkötelezett, fiatalos, támogató csapat
Folyamatos képzések, fejlődési lehetőség
Modern munkaeszközök, kulturált munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, jelentkezz a e-mail címen, ahova küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat “PHP fejlesztő” tárggyal.