Pénzügyi tanácsadói lehetőség pedagógusoknak Kaposváron

  • Kaposvár
  • Teljes Munkaidős
  • 3 hónap ezelőtt
  • Forint 300,000-400,000 / Per Hó

  • ikon
    Kategória Bank, Biztosítás, Pénzintézet
  • ikon
    Műszak Vegyes
  • ikon
    Közzétéve nov 9 ,2022
  • ikon
    Pozicók száma 3 nyitott pozició
  • ikon
    Beosztás : Beosztott
  • ikon
    Munkatapasztalat : Kezdő

Hanyatlóban már a pedagógusi szakmába vetett hited, nem jut szabadidő a családodra, önmagadra, s bármennyire szereted, mégis beleszakadsz a munkába?

Szeretnél egy olyan munkahelyen tevékenykedni, ahol szintén emberekkel foglalkozhatsz, de kimagasló jövedelemért cserébe, rugalmas időbeosztás mellett?

Csatlakozz hozzánk, valósítsd meg karrier álmaidat! Itt egy olyan közösség fogad, amely maximálisan támogat a beilleszkedésben, egy Számodra új szakma elsajátításában. Képzéseink során megtanítunk értékesíteni, szerződéseket kezelni és mindent, ami alapot biztosít a sikerhez. Mindezt kötetlenül, saját időbeosztás szerint teheted.

Kezdő támogatásunk keretein belül 300.000 Ft jövedelmet biztosítunk már az első hónapban, amely folyamatosan növekedni fog, ennek mértéke csak Rajtad múlik.

Feladatok:

  • a társaság termékeinek értékesítése,

  • kapcsolatteremtés új ügyfelekkel és személyre szabott tanácsadás,

  • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel és szerződéseik kezelése.