Pénzügyi szövegíró

  • Budapest
  • Távmunka
  • 1 év ezelőtt
  • Forint 200,000-300,000 / Per Hó

  • ikon
    Kategória Internet marketing
  • ikon
    Műszak Reggeli
  • ikon
    Közzétéve nov 11 ,2019
  • ikon
    Pozicók száma 2 nyitott pozició
  • ikon
    Beosztás : Beosztott
  • ikon
    Munkatapasztalat : 2 év

Keressük szövegíró munkatársunkat!Gyorsan növekvő pénzügyi cégként szeretnénk megtalálni a lendületes csapatunkba illő új alvállalkozó szövegíró munkatársunkat.

Célunk, hogy pár éven belül teljesen átalakítsuk a hazai pénzügyek világát, átláthatóbbá, érthetőbbé és ügyfél-centrikusabbá tegyük ezt az iparágat. Ehhez keresünk egy szövegírót, akinek a segítségével egyre több magas minőségű cikket, blogbejegyzést, útmutatót tudunk készíteni és minél több emberhez juttathatjuk el az azokban szereplő, kulcsfontosságú információkat, ezzel érthetőbbé téve a pénzügyek világát.

FELADATOK

– Cikkek és blogbejegyzések írása magyar nyelven (500-2000+ szó)

– Opcionálisan: cikkek briefjeinek megírása

– Opcionálisan: egyéb írásos anyagok  elkészítése, új cikk ötletek kitalálása

Photoshop (vagy más képszerkesztő program) felhasználói szintű ismerete, valamint pénzügyekhez való affinitás előny, de nem feltétel.

AMIT MI KÍNÁLUNK

– Versenyképes fizetés (KATA, egyéni vagy bármilyen jogi formátumú vállalkozás feltétel)

– Szakmailag izgalmas terület, hasznos pénzügyi tudás sajátítható el

– Bárhonnan végezhető munka, rugalmas időbeosztással

– Egymást támogató hozzáállás, kiváló csapatszellem

-Hosszú távú, biztos megélhetés

A pozíció teljes leírását és a pontos jelentkezési feltételeket ezen a linken találod:

Jelentkezési határidő: 2019. november 24. 24:00