PÉNZÜGYI MUNKATÁRS / KONTROLLER

  • 2 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Cégvezetés, Menedzsment
  • ikon
    Közzétéve okt 13 ,2021

Országos hálózattal rendelkező villamossági termékeket forgalmazó nagy és kiskereskedelmi cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Analitikus szemlélet, átfogó látásmód a gazdasági folyamatokra vonatkozóan
Középfokú végzettség, alapfokú gazdasági ismeretek
Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat (építőiparban szerzett tapasztalat) előny
Számítógépes ismeretek (word, ERP rendszerek használata)
Erős excel tudás (pivot tábla, függvények)
Dinamikus, precíz, nyitott személyiség, jó kommunikációs képességek, megbízhatóság

Főbb feladatok, munkák

Vevői és szállítói szerződések gazdasági felügyelete, számlák kezelése
Alvállalkozói teljesítmények felügyelete, nyomon követése
Cash flow jelentések, pénzügyi kimutatások készítése
Kivitelezési projektek gazdaságossági ellenőrzése, költségkontrollja
Gyártási tevékenységek, folyamatok gazdasági szemléletű támogatása
Terv-tény eltérések, hibák feltárása
Vezetői döntéshozatalt elősegítő projektjelentések, riportok összeállítása
Közreműködés havi, negyedéves, éves zárási jelentések összeállításában

Megbízóról

Villamossági termékeket forgalmazó nagy és kiskereskedelmi cég, országos hálózattal 8 szaküzlettel (Pest, Buda, Győr, Szeged, Debrecen, Balatonlelle , Nagykanizsa, Miskolc) és budapesti központtal állunk Vevőink, Partnereink rendelkezésére.

Céget 1991-ben alapították és indították útjára, ma már a második generáció viszik tovább.
A cég vezetői fiatal, eltökélt vállalkozók, és közös célunk, hogy Vevőinket, Partnereinket segítsük napi munkájuk során, hatékony gyors és jó megoldásokat ajánljunk feladataik elvégzéséhez.

Amit kínálunk

Szakmai tudást elismerő jövedelem
Kiegészítő juttatások (cafeteria, egészségügyi szolgáltatásrendszer, nyelvtanulás támogatása)
Változatos szakmai kihívások
Kiemelkedően jó munkakörülmények
Stabil működési, anyagi háttér
Változatos, sokrétű feladatrendszer
Fejlődési lehetőségek, szakmai továbbképzések támogatása

Munkavégzés helye

Budapest XIV. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!