lllllllllllllllllll05/03/2024

Pénzügyi csoportvezető

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Teljes Munkaidős
  • 2 hónap ezelőtt

  • ikon
    Salary Forint 400,000 felett / Per Hó
  • ikon
    Műszak Reggeli
  • ikon
    Pozicók száma 1 nyitott pozició
  • ikon
    Beosztás : Beosztott
  • ikon
    Munkatapasztalat : 3 év
  • ikon
    Szükséges Végzettség Középfokú Végzettség

Erzsébetváros Fejlesztési és Beruházási Kft. felvételt hirdet pénzügyicsoportvezető munkakörbe. Munkavégzés helye: Budapest VII. kerület.

FELADATOK:

  •     Napi operatív pénzügyi, számlázási  folyamatok megszervezése, ellenőrzése,értékelése;
  •        A pénzügyi csoport munkájának szervezése,irányítása, szakmai felügyelete;
  •        A cég éves üzleti tervének kidolgozása,elkészítése;
  •        Kapcsolattartás a könyvelővel, azÖnkormányzattal;
  •        Kötelezettségvállalások kezelése,egyeztetése;
  •        Szükséges egyéb adatszolgáltatások, határidőretörténő elkészítése.

  •     Legalább középfokú gazdasági vagy pénzügyivégzettség;
  •     Felhasználói szintű számítógépes ismeretek(MS Office);
  •        Több éves szakmai tapasztalat;
  •        Önálló, felelősségteljes, precízmunkavégzés;
  •        Csapatmunka.

AMIT AJÁNLUNK

  •     Teljes munkaidő
  •        Bértervezet bruttó 450.000 Ft

Amennyibenfelkeltette hirdetésünk az érdeklődését, fényképes önéletrajzát és motivációslevelét küldje az alábbi e-mail címre.
info@efebe.hu

Állásértesítő

Csak egy kattintás! Ne maradj le a legújabb álláshirdetésekről!

Uploading