PÁLYÁZATI SZAKÉRTŐ

  • 2 hét ezelőtt

  • ikon
    Kategória Cégvezetés, Menedzsment
  • ikon
    Közzétéve feb 20 ,2021

Pályázatírással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Minimum 5 év szakmai tapasztalat ebből legalább 3 év releváns, pályázati területen szerzett tapasztalat
Minimum egy év közbeszerzési ügyintézéssel kapcsolatos tapasztalat
MS Office alkalmazások magas szintű felhasználói alkalmazása (PowerPoint és Excel)
Felsőfokú végzettség (minimum Bsc)
Angol nyelv középfokú ismerete írásban és szóban
B kategóriás jogosítvány
Kiemelkedő precizitás és a határidők pontos betartása
Agilis, megoldás orientált hozzáállás
Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
Közbeszerzéssel kapcsolatos jogszabályok, törvények, rendeletek naprakész ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Közbeszerzési szakreferensi végzettség
Pénzügyi vagy villamosipari szakismeretek
Felsőfokú angol nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák

Hazai és nemzetközi (EU-s) pályázati és közbeszerzési lehetőségek figyelése és a csoport számára releváns pályázatok beazonosítása, a részvételi lehetőség szakmai vizsgálata, elbírálása
Az elérhető pályázatokkal kapcsolatos belső szakmai tájékoztatások, hírlevelek készítése
Pályázati részvételekkel kapcsolatos döntés előkészítési feladatok ellátása
Koordináció és kapcsolattartás pályázati tanácsadó cégekkel
Konkrét pályázatok esetén a pályázati dokumentációk teljeskörű elkészítése, beadása, a közbeszerzési anyagok elkészítésének teljes körű koordinációja, minőségbiztosítása az irányadó jogszabályoknak megfelelően
Kapcsolattartás a pályázati lehetőséget biztosító intézményekkel, szervezetekkel, illetőleg az eljárást lebonyolító szervezetekkel
Szoros együttműködés és folyamatos kommunikáció az érintett szakterületekkel, a műszaki, pénzügyi, jogi osztállyal
Elnyert pályázatok kapcsán a lehívási folyamatok koordinálása, kapcsolódó dokumentációk elkészítése

Amit kínálunk

Főállású munkakör (határozatlan idejű munkaviszony)
Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye

Kaposvár

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és bérigénye megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!