Összeszerelő operátor Teljes Munkaidős Munka

6 napja Gyártás, termelés Szigetszentmiklós   61 megtekintés
Munkaleírás

Nincs szakmád? Betanított munka érdekel? Esetleg olyan helyet keresel, ahol biztosított a bejutás és a hazajutás céges busszal? Jelentkezz hozzánk!

Szigetszentmiklósi bankautomatákat, önkiszolgáló pénztárakat gyártó céghez keresünk összeszerelő operátor munkakörbe.

Feladatok:
- Bankautomaták, önkiszolgáló pénztárak összeszerelése
- Egyes részfolyamatokban való részvétel
- Összeszereléshez szükséges eszközök használata

Amit kínálunk:
- Alapbér+Műszakpótlék
- Cafeteria+Termelési bónusz
- Hosszú távú munkalehetőség Szigetszentmiklós egyik
legnagyobb vállalatánál
- Ingyenes céges busz, több mint 30 településről

(Budapest:Csepel-Köki-Pesterzsébet-
Campona; Dunaharaszti, Taksony, Szigethalom,
Szigetszentmiklós, Tatárszentgyörgy, Dabas, Bugyi,
Dunavarsány, Délegyháza,
Makád, Szigetbecse, Ráckeve, Szigetújfalu,
Szigetszentmárton, Szigetcsép, Tököl, Halásztelek, Solt,
Apostag, Dunavecse, Szalkszentmárton, Tass, Dömsöd,
Kiskunlacháza, Áporka, Kunszentmiklós, Majosháza,Abony,
Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Pilis, Monorierdő, Vasad,
Monor, Üllő, Vecsés, Gyömrő, Nyáregyháza, Újlengyel,
Alsónémedi, Tápiószőlős, Tápiógyörgye, Tápiószele,
Tápiószentmárton, Tápióbicske, Tárnok, Érd)

Munkaidő:
- Hétfőtől péntekig 8 órás és 12 órás műszakok
- 6:00-14:30, 14:30-23:00; illetve 6:00-18:00, 18:00-6:00

Elvárások:
- Általános iskolai végzettség
- Pontos munkavégzés
- Részletekre való odafigyelés képessége
- Több műszakos munkarend vállalása

Előnyök:
Gyártásban szerzett tapasztalat

Érdeklődni telefonon a 06705264454-es telefonszámon kollégánknál lehet.

Cég Leírása
PROHUMAN – A VEZETŐ HR-SZOLGÁLTATÓ
Országszerte 15 irodánkon keresztül több mint 10 000 embernek biztosítunk munkát a nemzetközi Work Service Group tagjaként.