Operátor (azonnal céges dolgozó)

  • Bicske
  • Teljes Munkaidős
  • 3 hét ezelőtt
  • Forint 100,000-200,000 / Per Hó

  • ikon
    Kategória Operátor
  • ikon
    Műszak Vegyes
  • ikon
    Közzétéve okt 30 ,2020
  • ikon
    Pozicók száma 3 nyitott pozició
  • ikon
    Beosztás : Beosztott
  • ikon
    Munkatapasztalat : 1 év

Bicskei gyártó cég saját állományába várjuk jelentkezését OPERÁTOR munkakörbe.

▪Fix alapbér, ami a próbaidő letöltése után emelkedik

▪Havi bónusz (próbaidő után emelés)

▪Pótlékok

▪Cafeteria

▪Tatabánya és Csákvár felől céges járatok / autóval való bejárás esetén emelt összegű támogatás

▪Kellemes munkakörnyezet

▪Kulturált étkezési lehetőség

▪Sportolási lehetőség (helyben konditerem, ingyenes személyi edzés, gyógytorna)

▪Egészségügyi szűrések

▪Gyümölcsnapok / Kedvezményes fürdőbelépő / Iskolakezdési támogatás / ▪Jubileumi jutalmak

Főbb feladatok:

Elektronikai alkatrészek gyártásában való részvétel, rutin részfeladatok elvégzése (pl. összeszerelés / minőségellenőrzés / tesztelés / huzalozás ) és számítógépes adminisztráció.

Ha nem jelent gondot a 3 műszakos munkarend (napi 8 óra, hétfőtől péntekig), az ismétlődő rutin feladatok precíz elvégzése, akkor jelentkezzen és felvesszük Önnel a kapcsolatot.

További információ: 0630 847 5430

Email: fixjob1@gmail.com

Adatvédelmi szabályzat: http://www.sk-soft.hu/index_2.html (Nyilv. szám: FE/12/1532-2/2017.)