NÉMET NYELVŰ ÜGYINTÉZŐ, GENERALISTA

  • 2 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Adminisztráció, Irodai munka
  • ikon
    Közzétéve Sze 23 ,2021

Magyar tulajdonú személyzeti tanácsadó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Felsőfokú német nyelvismeret szóban és írásban
Kiváló kommunikációs készség
Proaktív, dinamikus, önálló munkavégzés
Eredmény- és sikerorientált személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Korábbi, életvitelszerű tartózkodás német nyelvterületen

Főbb feladatok, munkák

Német és osztrák partnerekkel való folyamatos, napi szintű kapcsolattartás
Szálláskeresés és szállások megszervezése a munkavállalóinknak
Adminisztráció
Ügyintézés

Megbízóról

Magyarország egyetlen tőzsdén jegyzett HR szolgáltatója.
Jelenleg a piac meghatározó tényezője Magyarországon, Németországban és Ausztriában egyaránt.

Amit kínálunk

Hozott tapasztalatnak és végzettségnek megfelelő kezdőbér
Folyamatos belsős képzések
Belelátás egy nemzetközi munkaerő-kölcsönző cég működésébe
Jó hangulatú munkavégzés egy eredmény- és sikerorientált csapat tagjaként
Bátran és akár hónapokra előre tervezhető szabadidő, melyet egy fix, hétfőtől péntekig, 9-17 óráig tartó munkaidővel tudunk támogatni
Kényelmes, könnyen megközelíthető munkahely az Oktogonnál
Betanulást követően Home Office lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest, VI. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!