MŰVEZETŐ

  • 2 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve máj 27 ,2020

Nagy múlttal rendelkező, magyar tulajdonú, főként generál magasépítéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰVEZETŐ

Elvárások

Szakirányú végzettség
3-5 év generál magasépítési tapasztalat
B kategóriás jogosítvány
Számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office)
Határozott, magabiztos fellépés, jó kommunikációs készség.
gyakorlati tapasztalat

Előnyt jelent

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok

Kivitelezési munkák teljes körű helyszíni koordinálása, az irányítása alá beosztott emberek munkájának felügyelete.
Alvállalkozók munkájának ellenőrzése, azok teljesülésének, leigazolásának alátámasztása.
A kivitelezés napi munkafolyamatainak követése
Munkafolyamatok szervezése, összehangolása, folyamatos munkavégzés feltételeinek biztosítása. A munkavégzéshez szükséges anyagok, eszközök, gépek beszerzése, ellenőrzése, nyilvántartása.
Munkabiztonsági előírások felügyelete, betartásának biztosítása.
A kivitelezés minőségének, technológiai követelményeinek ellenőrzése.
Kapcsolattartás az építésvezetővel, alvállalkozókkal, beszállítókkal.

Amit kínálunk

Stabil, bejelentett, barátságos munkahely,
Önálló, változatos feladatok
Rugalmas munkavégzés
Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Törökszentmiklós

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!