MŰVEZETŐ

  • 4 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve máj 15 ,2021

Bútorgyártással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

MŰVEZETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások

Munkakör betöltéséhez szükséges végzettség: Szakmunkásképző, szakiskola, szakközépiskola, technikum.
Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Fémipari vagy faipari szakmai képesítés, legalább 2 éves szakmai tapasztalat fémipari vagy faipari termelésben, targoncavezetési jártasság.

Főbb feladatok, munkák

Termelés szakmai irányítása
Alapanyag felhasználás nyomonkövetése
A termelőüzem szabályszerű üzemelésében való aktív részvétel

Amit kínálunk

Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem (Várható bruttó havi kereset: 260. 000,- Ft/ hó, megegyezés szerint.)
Munkakörhöz kapcsolódó juttatások: Munkábajárási hozzájárulás, cafeteria br. 200.000,- Ft.
Hosszú távú, biztos munkahely

Foglalkoztatás jellege, munkarend: Munkaviszony, napi 8 óra, havi munkaidőkeretben.

Munkavégzés helye

Szeged

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!