lllllllllllllllllll05/03/2024

Műszaki karbantartó

  • Gyártás, termelés
  • Teljes Munkaidős
  • 2 hónap ezelőtt
  • Szeged

  • ikon
    Salary Forint 200,000-300,000 / Per Hó
  • ikon
    Műszak Vegyes
  • ikon
    Pozicók száma 1 nyitott pozició
  • ikon
    Beosztás : Beosztott
  • ikon
    Munkatapasztalat : 3 év
  • ikon
    Szükséges Végzettség Középfokú Végzettség

munkatársunkat.

A legfontosabb feladataid lesznek:

  • Atermelő gépek folyamatos, több műszakos üzemének biztosítása, állásidők csökkentése
  • Abejelentett hibák gyors elhárítása
  • Aműhely és a karbantartási területek tisztán tartása
  • Kisebbés nagyobb karbantartások, géptelepítések elvégzése
  • Ajavítási munkálatok adminisztrálása, készre jelentése

Te vagy az ideális jelölt,amennyiben:

  •  VanB kategóriás jogosítványod
  • Elboldogulsza számítógéppel
  • Alapszintenbeszélsz angolul

Előnyt jelent számodra, ha:

·      Amit ajánlani tudunk:

  • Versenyképesfizetést és bejárási támogatást,
  • Szakmaifejlődési lehetőséget
  •  Kellemesmunkakörnyezetet, modern eszközparkot
  • Egystabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégnél hosszú távúmunkalehetőséget

Jelentkeznia hr@ceglass.hu e-mail címen vagy a honlapunkon (www.ceglass.eu) keresztüllehet önéletrajz beküldésével vagy jelentkezési lap kitöltésével. Továbbiinformációk: +36-70/684-9794

Állásértesítő

Csak egy kattintás! Ne maradj le a legújabb álláshirdetésekről!

Uploading