MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

  • 1 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve dec 18 ,2020

Zalaegerszegi székhelyű építőipari vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Építőmérnök / építészmérnök / építész technikus végzettség
Önálló munkavégzés, kreativitás, rugalmasság
MS Office, Terc és AutoCad programok ismerete

Főbb feladatok, munkák

Pályázati anyagok, költségvetések készítése
Anyagrendelés előkészítése, mennyiségek kigyűjtése
Árajánlatok bekérése
Beszállítókkal, alvállalkozókkal való kapcsolattartás, versenyeztetés
Átadási dokumentációk összeállítása

Megbízóról

Zalaegerszegi székhelyű társaság több, mint 22 éve foglalkozik építőipari kivitelezéssel.
Jellemzően a Dunántúl területén lévő munkákat vállal, melyet magas színvonalon teljesít.
A társaság stabil és biztos munkahelyet biztosít kollégáinak.

Amit kínálunk

Változatos, kihívásokkal teli feladatkör
Versenyképes jövedelem
Főállású munkaviszony
Stabil vállalati háttér
Együttműködő és kommunikatív vezetőség, kollégák

Munkavégzés helye

Zalaegerszeg

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!