MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

  • 2 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve máj 18 ,2022

Elektronikai gyártással foglalkozó cég megbízásából újonnan induló SMT üzletágukba keresünk tapasztalt, illetve junior kollégát különböző területekre az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Kommunikációs szintű angol nyelvismeret
Felsőfokú végzettség, vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok, ennek hiányában releváns tapasztalat
Jó kommunikációs készség
Tanulásra való hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:

Bejövő, kimenő áru ellenőrzése
Problémakezelés hibás áru beérkezése esetén
Gyártás alatt álló és késztermék ellenőrzése, szükséges intézkedések nyomonkövetése
Dokumentumkezelés
Hibaarány nyomonkövetése, riportálása

Munkavégzés helye

Komárom

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!