MÉRŐSZOBAI MINŐSÉGELLENŐR (CNC FORGÁCSOLÓ ÜZEMBEN)

  • 2 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve nov 18 ,2022

Alumínium szerkezetek gyártásával foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Minimum középfokú végzettség
Min. 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Műszaki rajz olvasás
Mérőeszközök magabiztos használata
Felhasználói szintű MS Office ismeret
Precíz, megbízható, felelősségteljes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

3D mérőgép használatának ismerete

Főbb feladatok, munkák:

Minőségellenőri feladatok ellátása az előírt munkautasítás szerint
Első darab ellenőrzése, széria közbeni mérések
Kész munkadarabok végátvételezése
Gyártási utasítások ellenőrzése a termelésben

Megbízóról

Alumínium termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozik, az országban jelenleg három különböző helyen.
Székhelyünkön, Kecskeméten zajlik az alumínium szerkezetek gyártása és értékesítése, siroki telephelyünkön az öntészeti munkák zajlanak, markazi telephelyünkön pedig eszterga és forgácsolási munkákat végzünk.
Jelenleg a legújabb, markazi telephelyükre keresünk új munkavállalókat bővítés céljából.

Amit kínálunk:

Bejelentett teljes munkaidő
2 műszakos munkarend
Betanulási lehetőséget biztosítunk
Jogtisztán bejelentett bér
Stabil fizetés
Bejárási lehetőség céges busszal

Munkavégzés helye

Markaz

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!