MECHATRONIKAI KARBANTARTÓ

  • 2 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Szakmunka, Fizikai munka
  • ikon
    Közzétéve nov 25 ,2022

Hajdúsági sütőüzem megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szakirányú végzettség (mechatronikai technikus, villanyszerelő, gépszerelő/karbantartó, gázszerelő, elektronikai technikus)
Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
Felhasználási szintű számítógépes ismeret
Csapatmunka
Precíz és megbízható munkavégzés
B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Több éves tapasztalata karbantartási területen.

Főbb feladatok, munkák:

Tervszerű megelőző karbantartások elvégzése
Váratlan meghibásodások elhárítása
Termelési gépek berendezések üzemeltetése
Termelés támogatása
Gyártás folyamatosságának technikai biztosítása

Megbízóról

8 sütőüzemével és az okos élelmiszerek fagyasztott verzióinak gyártására létesített új üzemével meghatározó szereplője a sütőipari piacnak, valamint a kedvező élettani, egészségügyi előnyöket is nyújtó sütőipari termékek piacának.

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés
Fejlődési, továbbképzési lehetőség
Dolgozói kedvezmények
Mozgóbér, jutalék

A pozíció az alábbi sütőüzemeinkben is betölthető:
Hajdúböszörmény
Hajdúnánás
Hajdúszoboszló
Berettyóújfalu

Munkavégzés helye

Debrecen

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!