MECHANIKUS GÉPGYÁRTÓ, SZERELŐ, ÉS KARBANTARTÓ

  • 1 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Szakmunka, Fizikai munka
  • ikon
    Közzétéve aug 15 ,2022

Ipari automatizálással, robotok alkalmazásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Lakatos, gépésztechnikus, szervizes, szerelő, mechanikus karbantartó, gépüzemeltető műszerész, gépszerelő szakirányú végzettség, vagy tapasztalat
Gépi forgácsolásban szerzett gyakorlat (marás, esztergálás)
Kézi alkatrészmegmunkálásban, és szerelésben szerzett nagyfokú tapasztalat
Fémipari anyagismeret, lakatosi számítások ismerete, műszaki rajz olvasási készség
Nagyfokú precizitás, igényesség, pontosság, és a véletlen hibázások önálló kiszűrése
Jó fizikum, melyet a szerelési és a helyszini telepítési feladatok is megkövetelnek.
B kategóriás gépjárművezetői jogosítvány
Paksi, vagy környékbeli (max. 30km) lakhely, vagy letelepedési szándék
Jó kommunikációs készség, csapatmunkára való alkalmasság
Jó mechanikai és esztétikai érzék
Jó problémamegoldó képesség
Önálló munka megszervezésének képessége
Rendszerető, és rendszerező hozzáállás, környezetre való igényesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Csoport irányításában szerzett tapasztalat, vezetői képességek
Szakterületen belül minél szélesebb körű szakmai tapasztalat
Automatizálás terén szerzett tapasztalat,
Pneumatikus rendszerek ismerete
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Internethasználat, Word, Excel használata
Angol nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák:

Szerelés
Egyedi gépek, robotcellák összeszerelése, részegységek előszerelése.
Villamos elosztódobozok és szekrények tömszelencézése, kábelcsatornázása, sínezése
Pneumatika rendszerek kiépítése, kábelezési feladatok
Szenzorok, szelepek felszerelése, beállítása, stb.

Alkatrészgyártás
Gépi forgácsolás (Marás, esztergálás)
Lemezhajlítás, Plazmavágás, Darabolás
Furatolás, menetkészítés, préselés
Felületkezelések: barnítás, festés, homokszórás, stb.

Robotcellák, és célgépek helyszíni telepítése
Gépek egymáshoz illesztése, pozicionálás, rögzítés
Betonhoz való rögzítés
Védőkerítés, ajtók telepítése, beállítása
Kábelelvezetések helyszíni kiépítése, kábelezés
Mechanikai beállítások, szenzorok beállításának elvégzése

Karbantartói feladatok
A cég gépparkjának mechanukus karbantartása, ellenőrzése: (Marógép, asztali fúrógép, eszterga, szalagfűrész, homokszóró berendezés, stb.)
Gépjárművek állapotának felügyelete, fenntartása
Cégünk épületében, és környezetében adódó mechanikus karbantartási feladatok
Külsős javíttatások leszervezése

Megbízóról

Ipari automatizálással, elsősorban robotok alkalmazásával foglalkozik.
Aktuális feladatunknak megfelelően egyedi robotcellákat, automata gépeket tervezünk, majd készítünk el. Munkánk átöleli a koncepciótervezést, kísérletezést, részletes gépészeti, villamos, és programtervezést, a gyártást, szerelést, valamint a helyszini telepítést, oktatást.
Munkánkkal az egyre növekvő automatizálási igényeket igyekszünk kiszolgálni, így cégünk folyamatosan bővül, csapatunk fejlődik.
Dolgozunk számos nemzetközi nagyvállalatnak, és kisebb hazai cégeknek is, külföldi és belföldi projekteken egyaránt.
Kisebb létszámú szakértő csapattal rendelkezünk, családias munkahelyi légkör jellemez bennünket.
Kollégáinknak összetett, változatos feladatkörei vannak.

Amit kínálunk:

Sokrétű, változatos, és felelősségteljes feladatkört, kreativitást igénylő feladatokat
Megértő vezetőket, segítőkész kollégákat, jó munkahelyi légkört.
Előrelépési lehetőséget cégen belül az egyéni képességeknek, és érdeklődésnek megfelelően
Teljesítményedhez, preczitásodhoz, tudásodhoz, és egyéni fejlődésedhez igazodó bérezést, mely így rajtad múlik.
Rugalmasságot a munkaidő / szabadidő terén.
Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaszerződést, stabil munkahelyet
Bekapcsolódást egy dinamikusan fejlődő, és modern iparágba.
Bekapcsolódást egy családias jellegű, alkotói munkát végző csapatba

Munkavégzési információk:
Az év túlnyomó részében (90%-ban) a Paksi Ipari parkban, cégünk telephelyén.
Évente számos alkalommal belföldi robotcella és géptelepítéseken való részvétel.
Évente több alkalommal külföldi telepítéseken való részvétel

Munkavégzés helye

Paks

Szakmai önéletrajzodat várjuk, melyben térj ki arra, hogy miért szeretnél nálunk, a meghirdetett feladatkörben dolgozni, és hogy szerinted miért vagy alkalmas a feladatra: