Marketing asszisztens - pácienskoordinátor Teljes Munkaidős Munka

3 hete Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat Debrecen   161 megtekintés
Munkaleírás

Magyarországi fogászati klinika debreceni irodájába marketing asszisztens

- pácienskoordinátor munkakörbe munkatársat keresünk teljes munkaidőbe.

Amit elvárunk:

-minimum középfokú végzettség (nem szakirányú),

-folyékony román nyelvtudás (tényleges tudás, nyelvvizsga nem kötelező),

-jó kommunikációs készség,

-kreativitás,

-problémamegoldó képesség,

-páciensorientált gondolkodásmód,

-world, excel programok felhasználói szintű ismerete.

Amit kínálunk:

-versenyképes fizetés,

-kiváló munkakörnyezet,

-szakmai fejlődési lehetőség,

-fiatal, dinamikus csapat tagja lehetsz.

Feladatok:

-marketing feladatok (posztok, cikkek, blogok készítése, fordítása),

-külföldi és magyar páciensekkel kapcsolatos dokumentumok, román nyelvű tájékoztatók készítése,

-tájékoztatás román és magyar nyelven,

-fordítási feladatok.

Előnyök:

- román nyelvterületen szerzett élettapasztalat,

-angol nyelv társalgási vagy a feletti ismerete.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, az önéletrajzod várjuk a [email protected] email címre.

Cég Leírása
Társaságunk 2003 óta áll a betegek szolgálatában. Ez idő alatt folyamatosan arra törekedtünk, hogy a belénk vetett bizalmat maximálisan megszolgáljuk.