Marketing Asszisztens

  • ikon
    Kategória Marketing
  • ikon
    Műszak Reggeli
  • ikon
    Közzétéve dec 12 ,2019
  • ikon
    Pozicók száma 1 nyitott pozició
  • ikon
    Beosztás : Beosztott
  • ikon
    Munkatapasztalat : Kezdő

Luxus kozmetikai termékeket forgalmazó céghez keressük marketing asszisztens kollégánkat. A folyamatos fejlődés és növekedés miatt van szükségünk Rád és tudásodra!

Részmunkaidős állás, megbeszélés alapú bérrel!

Feladataid lesznek:

+E-Marketing kampányok kezelése, hírlevelek szerkesztése, kiküldése, utókövetése

+Social media menedzsment (Facebook, Instagram, stb)

+A marketingvezető munkájának segítése

+Aktív részvétel cégünk offline és online marketing terveinek, kampányainak +tervezésében és kivitelezésében

+Weboldalunk szerkesztése és frissítése

+Projektek előkészítése, a vezető segítése a levezénylésükben

Amit kínálunk:

+Stabil, nemzetközi háttér

+Összetett, változatos és kreatív munkakör

+Jól felszerelt, kellemes irodai környezet, jó megközelíthetőség

+Alkalmazotti jogviszony

+Versenyképes fizetés

+Ingyenes kávé, tea 🙂

Elvárások:

+Megszerzett középfokú végzettség

+Középfokú angol nyelvtudás

+Érdeklődés a marketing világa iránt

Előnyök:

+Folyamatban lévő vagy befejezett felsőoktatási tanulmányok

Pályakezdők vagy még diákok jelentkezését is várjuk! Igény esetén a gyakorlatot igazolni tudjuk.