LIAS rendszerszervezői gyakornok Diákmunka Munka

1 hónapja IT, Infromatika Budapest   54 megtekintés
Munkaleírás

BUDAPEST BANK - #legjobb_gyakornoki_munkahely_2017

#szakmai_fejlődés #önálló_feladatok #biztos_fizetés

#kötetlen_munkaidő #gyakornoki_tréningek

#szakmai_gyakorlat #szakdolgozat

Gyakornokot keresünk az operációs adatmenedzsmenten belül a dokumentumkezeléshez kapcsolódó feladatok teljes körű elvégzésére az üzleti elvárásoknak és előírásoknak megfelelően.

Fizetés bruttó 1120Ft/óra

Munkavégzés hétfőtől-péntekig kötetlen munkaidőben a Budapesti Központban (XIII. kerület, Váci út 193.)

A pozícióban a következő feladataid lesznek

- MT2 template-ek rendszerezése

- javaslat a template-ek rendezésére, optimalizálására

- felmerülő template módosítások 'fejlesztése' és élesítése

- MT2 és LIAS IT tesztelés

- MT2 és LIAS RTS feladatok menedzsmentje

Téged keresünk, ha
- nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel,
- legalább fél éves gyakorlatot keresel,
- minimum heti 20-25 órát tudsz nálunk dolgozni.

Nálunk jól fogod magad érezni, ha
- jó a szervező és problémamegoldó képességed,
- precízen, pontosan dolgozol, akár párhuzamosan futó projektek esetén is,
- ügyfél-központúan gondolkozol,
- meggyőző a kommunikációs készséged,
- rendkívül jók a priorizálási és időmenedzsment képességeid,
- kiválóan dolgozol önállóan és csapatban egyaránt,
- alkalmazkodni tudsz a Budapest Bank kultúrájához.

Cég Leírása
A Budapest Bank az egyik legjobban teljesítő, és leginkább felelősen működtetett univerzális nagybank erős tőkepozícióval és kockázatkezeléssel, piacvezető folyamatokkal, valamint lakossági és vállalati portfolióval. A kihívásokkal teli környezetben elért eredményeinknek, stabil működésünknek és a kulcsterületeken elért növekedésünknek köszönhetően 2014-ben sorban másodszor nyertük el a MasterCard – Az Év Bankja díját, amely a legjelentősebb elismerés a hazai bankpiacon.