LAKATOS

  • 1 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Szakmunka, Fizikai munka
  • ikon
    Közzétéve aug 15 ,2022

Rezgésmentes asztalok gyártásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

LAKATOS

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szakmunkás végzettség
Hagyományos elektródás “pálcás” hegesztési ismeretek
Műszaki rajz ismerete, olvasási készsége
Önálló, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:

Acélszerkezetek készítése, hegesztés, esetleg darabolás
A munkabiztonsági követelmények betartása
A munkaterületen a rend és a tisztaság fenntartása

Megbízóról

Cégünk egyik fő profilja rezgésmentes asztalok gyártása jellemzően egyetemek, kutatóintézetek számára, mikroszkóp munkaállomások stabilizálására.
Megalakulásunk óta folyamatosan bővítjük, fejlesztjük termékeinket a változó piaci igények követése érdekében.
Rezgésmentes asztalok mellett elektronikai készülékek tervezésével és gyártásával, valamint lakossági profilunk keretében klímával foglalkozunk.

Amit kínálunk:

Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Azonnali munkakezdés
Hosszú távú munkalehetőség, kiszámíthatóság
Segítőkész kollégák
Egy műszakos munkavégzés

Munkavégzés helye

Pécs

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!