Külkereskedő

  • Pécs
  • Teljes Munkaidős
  • 7 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Értékesítés, Kereskedelem
  • ikon
    Műszak Reggeli
  • ikon
    Közzétéve máj 8 ,2019

Kereskedelmi végzettséggel rendelkező munkatársat keresünk, értékesítő pozícióba, pécsi munkahelyre.

Főbb feladatai:

– piackutatás, leendő partnerek felkutatása, új vásárlók szerzése, a megrendelés-állomány növelése

– meglévő partnerekkel való kapcsolattartás

– kereskedelemhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése

– kereskedelmi vezető munkájának támogatása, segítése

– piaci viszonyok folyamatos figyelemmel kísérése

– konkurencia figyelemmel kísérése

– címlisták, ügyféllisták elkészítése

– bemutatóterem rendben tartása vevők fogadására, helyben történő értékesítés

– a vevő-, az ügyfél- és a szállítói adatbázisok kialakítása

– az ügyfelek, partnerek folyamatos tájékoztatása a termékekről, szolgáltatásokról

– az ügyfelek, partnerek szakmai tanácsokkal való ellátása

– direkt marketing (telefon, fax, e-mail, levél)

Elvárások:

– Ipari területen szerzett tapasztalat

– Rugalmas és terhelhető személyiség, aki képes az önálló munkavégzésre

– Határozott fellépés, megbízható személyiség, precizitás, kiváló kommunikációs készség

– Tárgyalóképes idegennyelvtudás (elsősorban angol vagy német)

Amit kínálunk:

– Versenyképes bér
– Céges telefon
– Családias légkör
– Változatos szakmai feladatok, fejlődési lehetőség