Könyvelő Teljes Munkaidős Munka

1 hónapja Pénzügy, Könyvelés Baja   139 megtekintés
Munkaleírás

Az Aktív Ipari, Építőipari és Kereskedelmi Kft. egy dinamikusan fejlődő, 28 éve működő, acélkohászati termékek, szerelvények és szerszámok kereskedelmével, építőipari kivitelezéssel foglalkozó vállalat.

Központ telephelyére könyvelő munkatársat keres az alábbi feltételekkel.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség:

  • főkönyvelő munkájának teljes körű támogatása,
  • általános számviteli feladatok ellátása,
  • szállítói számlák könyvelése,
  • napi banki kivonatok könyvelése,
  • készletfelhasználás könyvelése,
  • analitikák összeállítása, ügyfélfolyószámlák egyeztetése,
  • napi adminisztrációs feladatok ellátása,
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • részvétel az évközi és az éves zárásban.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások:

  • közép vagy felsőfokú pénzügyi/számviteli végzettség,
  • naprakész számviteli ismeretek,
  • magabiztos számítógépes ismeretek, különös tekintettel MS Excel és Word,
  • önálló, pontos és megbízható, proaktív munkavégzés, nagyfokú precizitás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • legalább 2-3 éves könyvelői pozícióban szerzett gyakorlat.

Munkavégzés helye:

6348 Érsekhalma-Hild, Hildsor 12.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a kozpont@aktivkft.co.hu e-mail címre a legkorábbi munkába lépési idő megjelölésével. Bővebb felvilágosítás a +36-30/685-7000-es telefonszámon kérhető.

Cég Leírása