KÖNYVELŐ / PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ

  • 1 hét ezelőtt

  • ikon
    Kategória Cégvezetés, Menedzsment
  • ikon
    Közzétéve okt 16 ,2020

Több évtizedes múltra visszatekintő szállodalánc megbízásából keresünk aktív korú, és /vagy nyugdíjas munkatársat fő vagy mellékállásban az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Mérlegképes könyvelői képesítés
igazolható és releváns (min.2-3 éves) szakmai tapasztalat
Önálló, precíz felelősségteljes munkavégzés
Windows Office magas szintű felhasználói ismerete (Word, Excel)
Naprakész adózási, számviteli és pénzügyi ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Referenciával igazolt szakmai tapasztalat
Hostware szállodai program ismeret
Számviteli, mérlegképes végzettség

Főbb feladatok, munkák

Szállítói számlák előzetes rögzítése, igazoltatása
Bejövő számlák könyvelése, házipénztár kezelése
Bankszámlák könyvelése
Tárgyi eszközök analitikus nyilvántartása, dokumentációk elkészítése
Havi és éves zárások (Áfa bevallás és mérleg) készítésében való aktív részvétel
Főkönyvi vegyes könyvelések elvégzése (elhatárolások, költségfelosztások)
Operatív pénzügyi feladatok ellátása

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem
Utazási költségtérítés
Kedvezményes üdülési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest, XII. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!