lllllllllllllllllll26/02/2024

KÖNYVELŐ (gyakorlott)

  • Cégvezetés, Menedzsment
  • 4 hét ezelőtt

Magyarország legnagyobb táboroztató cég megbízásából keresünk új pozíció betöltésére határozatlan időtartamra, azonnali kezdéssel munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Felsőfokú vagy középfokú számviteli képesítés
Legalább 3 év könyvelői gyakorlat
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Mérlegképes könyvelő végzettség

Főbb feladatok, munkák:

Általános könyvelői feladatok ellátása: bizonylatok (pénztár, bankkivonatok, bejövő és kimenő számlák, vegyes tételek, stb.) kontírozása, rögzítése és könyvelése a könyvelési szoftverben
Bejövő és kimenő számlák, egyéb számviteli bizonylatok alaki és tartalmi ellenőrzése
A Társaság egyéb szervezeti egységei forgalmának havi könyvelése, ellenőrzése, egyeztetése
Bérek és járulékok könyvelése
Havi zárlat munkák elvégzése, az analitikák és a kapcsolódó főkönyvi kartonok egyeztetése, ellenőrzése

Megbízóról

Magyarország legnagyobb táboroztató cége, mely több ezer rászoruló gyermek számára nyújtanak segítő kezet, hogy társaikhoz hasonlóan ők is vakációzhassanak, részt vehessenek nyári programokon, kirándulhassanak, művelődhessenek, új élményekben gazdagodjanak.

Amit kínálunk:

Sokszínű, szakmai kihívásokkal teli feladatokat
Határozatlan idejű, teljes munkaidős szerződést
Útiköltség térítést
Béren kívüli cafeteria juttatást
Kedvezményes lakhatási lehetőséget a munkavégzés tartama alatt

Munkavégzés helye

8251 Zánka, Hrsz 030/15.

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a bérigény megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Állásértesítő

Csak egy kattintás! Ne maradj le a legújabb álláshirdetésekről!

Uploading