KÖNYVELŐ

  • 3 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Cégvezetés, Menedzsment
  • ikon
    Közzétéve okt 16 ,2022

Az ország egyik legmeghatározóbb ingatlanfejlesztő és generálkivitelező vállalata megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KÖNYVELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:

Mérlegképes könyvelői képesítés
Számviteli területen szerzett minimum 5 éves tapasztalat
A magyar számviteli és adójogszabályok naprakész ismerete
Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel kiemelten)
Jó kommunikációs készség és határozottság
Önálló és felelősségteljes munkavégzés
Proaktív, csapatjátékos személyiség, emellett képesség az önálló munkavégzésre
Pontos, precíz munkavégzés, alaposság, határidők betartása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Ingatlan szektorban szerzett gyakorlat és építőipari számvitelben történő jártasság előny
Alap szintű angol nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák:

A napi pénzügyi-számviteli feladatok teljes körű elvégzése
Bejövő számlák ellenőrzése könyvelése (építőipari vállalkozások számviteli sajátosságainak ismeretében)
Szerződések és projektek elszámolások értelmezése.
Számlák tartalmi ellenőrzése, előkészítése (az építőiparra jellemző specifikus ÁFA szabályok és törvények ismeretében)
Házi pénztárak könyvelése
Banki tételek könyvelése
Utalások végrehajtása
Banki kapcsolattartás
Számlázási szabályok ismerete és kimenő számlák könyvelése.
Tárgyi eszközök nyilvántartásba vétele, üzembehelyezése, értékcsökkenésének számviteli elszámolása, egyezően a főkönyvi könyveléssel.
Egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása
Adófolyószámlák egyeztetése, ellenőrzése, eltérések kimunkálása, egyezően főkönyvi könyveléssel.
Adóbevallások és adatbejelentők önálló elkészítése, egyezően a főkönyvi könyveléssel
Könyvvizsgálóval történő operatív együttműködés a főkönyvelő munkáját segítve.
Statisztikák, MNB jelentések, banki monitoringok határidőben történő adatszolgáltatása
Az év végi könyvviteli munkák zárlatok, bevallások és éves beszámoló elkészítésében való együttműködés (tapasztalat és önálló munkavégzés),
támogatva a főkönyvelő munkáját

Megbízról:
Az ország egyik legmeghatározóbb ingatlanfejlesztő és generálkivitelező vállalata, melyet több tíz éves ingatlanpiaci és beruházói tapasztalattal rendelkező csapat hozott létre.
Nap mint nap azon dolgozunk, hogy egyedi és kiváló minőségű projektjeinkben mindenki megtalálhassa álmai otthonát.

Cégünket szakértelem, precizitás és vidám hangulat jellemzi. A bővülő projektekkel együtt nőnek a gazdasági feladataink is, így még egy könyvelő hiányzik közülünk

Csatlakozhatsz hozzánk akár részmunkaidőben, vagy teljes állásban is, úgyhogy jelentkezz hozzánk, ha szeretnél Te is egy vidám, profi csapat tagja lenni!

Amit kínálunk:

Stabil vállalati háttér, számos új projekt lehetőség
Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony
Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
Hosszú távú munkalehetőség
Professzionális háttér, kiváló infrastruktúra
Változatos munkavégzés egy fiatal csapatban
Családias hangulat, csapatépítő programok
Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent Számodra, kérjük, küld el magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat a bérigény megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!