KÖNYVELŐ

  • 2 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Cégvezetés, Menedzsment
  • ikon
    Közzétéve máj 9 ,2020

26 éve működő könyvelőiroda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KÖNYVELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások

Szakképzettség vagy 2 év könyvelői gyakorlat
Önálló munkavégzés
Logikus gondolkodási képesség
Pontos, precíz, szorgalmas munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Egyszeres könyvvezetés ismerete
Mérlegképes könyvelői végzettség

Főbb feladatok, munkák

Főkönyvi és analitikus könyvelés
Szállító és vevőállomány egyeztetése, kimutatások készítése
Bérszámfejtés és munkaügyi feladatok ellátása
Adóbevallások készítése
Évzárási feladatok, beszámolókészítés

Megbízóról

26 éve van jelen a könyvelés, adótanácsadás, bérszámfejtés piacán.
Két városban, Mosonmagyaróváron és Budapesten van irodájuk, ahol ezek a tevékenységek folynak.
A cég ismert és elismert szakmai körökben. Összesen 13 munkavállaló dolgozik megfelelő szakképzettséggel. Nagy gyakorlatunk van gazdasági társaságok és társasházak könyvelésében, adózásában, bérszámfejtésében.

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés, cafeteria
Stabil szakmai háttér, stabil cégháttér
Fejlődési lehetőség
Kiváló csapat/kollektíva
Szakmai tréningek, csapatépítő tréningek

Munkavégzés helye

Budapest, V. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!