Konyhai kisegítő

  • Teljes Munkaidős
  • 4 hónap ezelőtt
  • Forint 100,000-200,000 / Per Hó

  • ikon
    Kategória Egészségügy, Szociális ellátás
  • ikon
    Műszak Reggeli
  • ikon
    Közzétéve dec 2 ,2019
  • ikon
    Pozicók száma 1 nyitott pozició
  • ikon
    Beosztás : Beosztott
  • ikon
    Munkatapasztalat : Kezdő

A Boldog Gizella Alapítvány konyhai kisegítőt keres biatorbágyi idősek otthonába.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő, heti 40 óra
Munkavégzéshelyszíne: Boldog Gizella Alapítvány- 2051 Biatorbágy, Boldog Gizella u. 1.
Az új munkatársfeladatai:
– konyhai munka segítése
Elvárások:
– empatikus hozzáállás, pontos munkavégzés
– jó kommunikációskészség
Juttatások:
– közalkalmazottibértábla szerinti bérezés plusz szociális ágazati pótlék plusz egyéb juttatások
– törvényielőírásoknak megfelelő utazási költségtérítés
– stabil munkahelyiháttér, jó hangulatú, dinamikus csapat

A munkakör betölthetőségének időpontja: a pályázatokelbírálását követően azonnal betölthető
A jogviszony a 3hónap próbaidőt követően határozatlan időtartamú.
A pályázatikiírással kapcsolatosan további információért kérjük, keresse:
Nagy Sándort az alábbi telefonszámon: 06 70 453 0884.