KONYHAI KISEGÍTŐ

  • 1 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Szakmunka, Fizikai munka
  • ikon
    Közzétéve nov 8 ,2019

Gyermekkórház megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Önálló és felelősség teljes munkavégzés
Csapatmunka
Pontos és precíz munkavégzés
Igényesség önmagára és munkájára
Terhelhetőség
Rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Nagyüzemi konyhában vagy közétkeztetésben szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák

Séfek iránymutatásának megfelelően
Fekete és fehér mosogatás, munkaterület tisztán tartása
Előkészítő műveletek elvégzése
Zöldségek, húsok előkészítése, felvágása
Melegkonyhai előkészületek (panírozás, séf munkájának segítése)
Az elkészített ételek adagolása, tálalása
Adott esetben ételek osztályokra kiszállítása

Megbízóról

A Magyarországi Református Egyház Bethesda Gyermekkórháza egy egyházi fenntartású Kórház
Évente több mint 8-9000 gyermeket gyógyítunk a fekvőbeteg osztályainkon, továbbá a járóbeteg-rendeléseinket évente 120.000 gyermek keresi fel
Kórházunk a legfontosabb gyermekbetegségekkel foglalkozik 18 éves korig
Gyermekkórházunkban családias hangulatú a légkör és egy összetartó csapat várja a leendő munkatársunkat

Amit kínálunk

Munkaidő hétfőtől vasárnapig változó munkarendben
Stabil, bejelentett hosszú távú munka
Biztos háttérrel rendelkező munkahely
Teljesítménytől függő bónusz lehetőség
Ingyenes személyzeti étkezés (napi meleg étkezés)
Kedvezményes üdülési lehetőség
Közösségi programok támogatása
Igény szerint nővérszálló biztosítása
Cafetéria

Munkavégzés helye

Budapest, XIV. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és bérigényét a JELENTKEZÉS gombra kattintva!