Kontroller

  • Nyíregyháza
  • Teljes Munkaidős
  • 2 év ezelőtt
  • Forint 0-100,000 / Per Hó

  • ikon
    Kategória Pénzügy, Könyvelés
  • ikon
    Műszak Reggeli
  • ikon
    Közzétéve máj 8 ,2019
  • ikon
    Pozicók száma 1 nyitott pozició
  • ikon
    Beosztás : Beosztott
  • ikon
    Munkatapasztalat : 2 év

Munka Leírása

Kontroller pozícióra munkatársat keresünk!

Feladatok:

– Üzletág éves terveinek, előrejelzéseinek elkészítése együttműködve az értékesítési csapattal

– Havi és éves zárásokban való aktív részvétel

– Üzletág Terv és Tény adatainak rendszeres összehasonlítása, eltérések elemzése

– Üzleti elemzések, profitabilitási jelentések elkészítése

– Aktív részvétel a controlling folyamatok fejlesztésében

– Kintlévőségek nyomon követése

– Telephelyek közötti oda-vissza információáramlás

Elvárások:

– Min. 2-3 év pénzügyi területen szerzett tapasztalat

– Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Office, adatbázis-kezelési ismeretek)

– Jó elemző képesség, összefüggések keresése és meglátása, precizitás

– Dinamikus és proaktív személyiség

– Nyitottság, kreativitás

– Kitűnő együttműködési és probléma megoldó készség

– Megbízható, önálló munkavégzés

– Szakirányú végzettség (Controlling / Pénzügy / Számvitel)

Előnyt jelent:

– Mérlegképes könyvelői képesítés

Amit nyújtunk:

– Stabil, megbízható cég

– Szakmailag sokszínű, komplex feladatkör

– Saját ötletek megvalósíthatóságának lehetősége

– Jó hangulatú, támogató, fiatalos csapat

– Versenyképes juttatás

Állás, munka területe(i):

– Pénzügy, Könyvelés

– Kontrolling

– Teljes munkaidő

Szükséges nyelvtudás:

– Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza

Jelentkezési határidő: 2019.05.31.

Várjuk önéletrajzodat az alábbi e-mail címre:

allas@hungarolube.hu