lllllllllllllllllll05/03/2024

Könnyű fizikai munka

  • Mezőgazdaság, Környezet, Mezőgazdaság
  • Teljes Munkaidős
  • 2 hónap ezelőtt
  • Szigetszentmiklós

  • ikon
    Salary Forint 100,000-200,000 / Per Hó
  • ikon
    Műszak Vegyes
  • ikon
    Pozicók száma 1 nyitott pozició
  • ikon
    Beosztás : Beosztott
  • ikon
    Munkatapasztalat : Kezdő
  • ikon
    Szükséges Végzettség Középfokú Végzettség

Szigetszentmiklósi nagykerbe keresünk, dolgozni szerető, szorgalmas, munkájára igényes

főállású munkatársat könnyű fizikai munkára.

Feladatok:

Göngyöleg kezelés, áru összekészítése, rakodás, locsolás, vevők kiszolgálása.

Elvárás:

Igényes, pontos munkavégzés, B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

Biztos jövedelem, hosszútávú munkalehetőség, barátságos légkör.

Jelentkezés emailben (mester.simon.peter@gmail.com)

vagy telefonon:

+36707710226

FacebookTwitterEmailShare

Állásértesítő

Csak egy kattintás! Ne maradj le a legújabb álláshirdetésekről!

Uploading