KOMISSIÓZÓ MUNKATÁRS

  • 3 hét ezelőtt

  • ikon
    Kategória Szakmunka, Fizikai munka
  • ikon
    Közzétéve dec 30 ,2020

Német logisztikai partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Gyors, pontos munkavégzés
Jó fizikai állapot, terhelhetőség
Flexibilitás,
Jó egészségügyi és fizikai állapot, józan életvitel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Német nyelvtudás előny, de nem feltétel
B kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi
Német nyelvterületen hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (Pick by voice ismeret, scanner ismeret)

Főbb feladatok, munkák

Áru összekészítés lista alapján
Árurakodás
Raklapok összeállítása, fóliázása
Árú előkészítése szállításra

Munkaidő
Teljes munkaidő

Amit kínálunk

Bejelentett, teljes munkaidős – Németországi bejelentett – hosszútávú
foglalkoztatás (német munkaszerződéssel)
Teljesítményarányos, versenyképes bérezés
(10,00-12,00Eur Bruttó órabér + Műszakpótlékok + colliprémium az elvárt szintet követően)
Túlórázási lehetőség
Céges szállás biztosítása (térítés ellenében 210 EUR / hó), melynek díja utólag kerül levonásra
céges szállítás a szállás és a munkahely között
Közvetítői díj nincs.

Információk a kiválasztási folyamatról
Az állásra fényképes önéletrajz és telefonszám nélkül nem lehet jelentkezni!
Fényképes önéletrajzzal várjuk jelentkezését magyar vagy német nyelven
A kapcsolattartó magyar

Munkavégzés helye

Németország (Altdorf)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!