KERTÉSZ

  • 4 nap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Szakmunka, Fizikai munka
  • ikon
    Közzétéve nov 25 ,2021

Parkfenntartással foglalkozó cég megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

KERTÉSZ

Az álláshoz tartozó elvárások

Kertész végzettség
B kategóriás jogosítvány
Pozitív életszemlélet
Pontosság, munkabírás, rugalmasság

Főbb feladatok, munkák

Beltéri növénygondozási-, dekorációs munkák, szállítói feladatok ellátása, egész éves állás
Parkfenntartási munkák Budapest területén, változó munkahelyeken, egész éves állás
Parkfenntartási munkák Budapest területén, állandó munkahelyen, egész éves állás

Megbízóról

1992. óta van jelen a kertészeti szolgáltató piacon.
A két kertész szakember alapításában létrejött vállalkozás ma már több mint 25 állandó munkatársat foglalkoztat.
Parkterületek kialakításával és fenntartásával, burkolattisztítással és hóeltakarítással, valamint beltéri dísznövény-dekorációk készítésével és azok rendszeres karbantartásával foglalkoznak.

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem (nettó 270.000 Ft)
Hosszútávú munkavégzés

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!