Kereskedelmi ügyintéző Teljes Munkaidős Munka

1 hónapja Értékesítés, Kereskedelem Gödöllő   166 megtekintés
Munkaleírás

Kereskedelmi munkatárs irodaszer kereskedésbe

Főbb feladatok, munkák:

· Termékeink értékesítése, szakszerű kiszolgálás;

· Az üzlet egységes, esztétikus képének megtartása, árukihelyezés;

· Leltározás;

Az álláshoz tartozó elvárások:

· Elhivatottság, megbízhatóság;

· Lényegre törő, meggyőző kommunikáció;

· Pontosság, rugalmasság;

· Legyél csapatjátékos;

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

· Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;

Amit kínálunk:

· Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség;

· Azonnali munkakezdés;

· A próbaidő után dolgozói kedvezmény;

Munkavégzés helye:

Gödöllő, Gábor Áron u. 2-10.

Jelentkezni, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.: [email protected]

Cég Leírása
Gödöllőn Irodaszer Kereskedés felvételre keres kereskedelmi gyakorlattal rendelkező munkatársat, teljes munkaidőben, 8 - 16:30-ig.