KERESKEDELMI ÜGYINTÉZŐ

  • 6 nap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Értékesítés, Kereskedelem
  • ikon
    Közzétéve nov 20 ,2020

Mezőgazdasági gépek nagykereskedelmével, üzembehelyezésével és szervízelésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
Angol ÉS olasz tárgyalóképes nyelvtudás írásban és szóban
Önálló munkavégzés
Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Mezőgazdasági / műszaki területen szerzett külkereskedelmi tapasztalat

Főbb feladatok, munkák

Kapcsolattartás a külföldi beszállítókkal, partnerekkel
Árajánlatok készítése, kapcsolattartás a belföldi partnerekkel, vevőkkel
Az értékesítési folyamat teljes bonyolítása

Megbízóról

A cég több mint húsz éve mezőgazdasági gépek nagykereskedelmével, üzembe helyezésével, szervizelésével foglalkozik.
Jellemzően a gépeket importálja Kanadából, Olaszországból, Dániából a többségét értékesíti Magyarországon és a keleti régióban.

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye

Debrecen

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar-angol-olasz nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!