lllllllllllllllllll06/03/2024

KERESKEDELMI MUNKATÁRS

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • 3 hét ezelőtt

Szendvicspanel gyártással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Minimum középfokú végzettség
Felhasználó szintű informatikai képesség
B kategóriás jogosítvány
Értékesítési tapasztalat
Terhelhetőség, csapat munka

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Idegen nyelv ismerete

Főbb feladatok, munkák:

Szendvicspanel értékesítése
Hűtőkamrák és berendezések értékesítése

Megbízóról

A Vállalkozást 2013 májusában alapították.
Hűtőberendezések gyártásával és kereskedelmével foglalkozott a vállalkozás
Két éve gondoltunk egy merészet és pályázati segítséggel a cég beruházott egy szendvicspanel gyártó gépsorra, így Magyarország harmadik panel gyártójává váltak
A berendezés egy hónapja túl van a próbagyártáson és most már élesben dolgozik
Az általuk gyártott termékek értékesítéséhez keresünk kollégákat

Amit kínálunk:

Nettó 300.000 Forint+ jutalék
Év végi bónusz
Munkába járási támogatás
Folyamatos képzés biztosítása
Csapat munka

Munkaidő
8.00-16.00

Munkavégzés helye

4283 Létavértes, Gagarin u. 1/B

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Állásértesítő

Csak egy kattintás! Ne maradj le a legújabb álláshirdetésekről!

Uploading