KERESKEDELMI MENEDZSER (B2B műszaki terület)

  • 3 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Értékesítés, Kereskedelem
  • ikon
    Közzétéve Júl 12 ,2022

Jelölőgépek forgalmazásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Elsősorban tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk de agilis pályakezdők jelentkezését is várjuk (ekkor betanítást biztosítunk)
B kategóriás jogosítvány
angol nyelvtudás
Microsoft Office csomag haladó ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

IT vagy elektronikai háttér előny
B2B ipari kereskedelmi tapasztalat előny
Külkereskedelemi végzettség és/vagy tapasztalat

Új kollégánk szerepe és feladata

Nemzetközi környezetben kapcsolattartás az anyacéggel a műszaki háttérrel
Magyar ügyfelek felkeresése, műszaki tanácsadás, kapcsolattartás
Jelölési bemutatók elvégzése
Mintajelölések kivitelezése/elvégzésének leszervezése
Automatizálási igények felmérése, javaslattétel
Értékesítési feladatok elvégzése, nyomon követése
Tevékenységéhez napi szinten használni fogja Odoo ERP rendszerünket

Megbízóról

Partnerünk a svájci-olasz Automator srl. termékeinek kizárólagos magyarországi képviselője
Az Automator a világ legnagyobb állandó jelölőgépek fejlesztő gyártó és forgalmazó cége

Európában fejlesztett és gyártott gépeink között például megtalálhatóak:
Lézerjelölők
Pontgravírozók
Görgetéses, és présjelölők

Globális piacon 80 éves múlttal rendelkezik a cég, de a magyarországi piacra még csak most lépnek be.

Mit kínálunk:

Fix havi bér + korlátlan árrés alapú jutalék
Érdemi, értelmes munka, ahol létrehozhatsz és felépíthetsz valamit.
Dinamikus gyorsan változó munkakörnyezet és feladat (nálunk ez előny)
Támogató munkakörnyezet
Önálló munkavégzés
Bérezési csomagot, személyesen pontosítjuk

Munkavégzés helye

Csongrád

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!