KÁVÉGÉP SZERELŐ MUNKATÁRS

  • 4 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Szakmunka, Fizikai munka
  • ikon
    Közzétéve jan 20 ,2022

Kávégépek értékesítésével, szervizelésével és karbantartásával, valamint kávé -, tea értékesítéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Olyan jelentkezőt keresünk, aki

30 éves elmúlt, de még nem töltötte be a 40-et
Feladatkörét komolyan véve képes csapatunkban dolgozni
Munkáját képes becsülettel elvégezni és felelősségteljesen kezelni
Képes alkalmazkodni a feladatokhoz, és be tudja osztani ezeket
Rendelkezik B kategóriás jogosítvány
Bejövő munkafeladatokat önállóan be tudja osztani
Jó kommunikációs készséggel rendelkezik

Előnyt jelent,

Ha van kávégép szerelői szakmai tapasztalatod, vagy valamilyen műszaki előképzettséged, de ha érzed magadban az elhivatottságot, akkor ennek hiánya ne tartson vissza, mivel több hazai és külföldi tanfolyami lehetőséget is tudunk biztosítani annak érdekében, hogy minél előbb önállóan tudd végezni a munkádat.

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés
Rugalmas munkaidő
Céges autó
Céges mobiltelefon
Szervizeléshez szükséges szerszámok
Szakmai képzések, továbbképzések

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!