KARBANTARTÓ TECHNIKUS

  • 2 hét ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve nov 12 ,2020

Elektronikai gyártó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák

Mechatronikai technikus végzettség
Legalább 3 év tapasztalat automatizált berendezések üzemeltetésében
Pneumatika, plc, optikai szenzorok gyakorlati használatában szerzett tapasztalat
4 műszakos műszakrend vállalása

Előnyként értékeljük

Emelőgépkezelői képesítés
Beckhoff vezérlők ismerete
Elektromos csavarhúzók ismerete

Legfontosabb feladataid a következők lesznek

Automatizált berendezések, teszterek üzemeltetése
Tervezett preventív karbantartások, javítások elvégzés
Kisebb módosítások elvégzése, sor mozgatások
Átépítésekben segíteni a mérnökség munkáját
Elektromos, pneumatikus kapcsolási rajzok alapján hibakeresés és javítás

Megbízóról

Magyarország nyolcadik legnagyobb vállalata, 5 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten és Gyálon – közel 10 000 munkavállalót foglalkoztat.

Amiért érdemes nálunk dolgoznod

Alapfizetésen felüli plusz juttatások
Cafeteria
Professzionális, modern munkakörnyezet
Szakmai fejlődési lehetőség

A régió egyik legmagasabb bérével, keresünk karbantartó technikus munkatársakat!

Munkavégzés helye

Sárvár

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!