IRODAVEZETŐ / ÜGYVEZETŐ ASSZISZTENS

  • 3 hét ezelőtt

  • ikon
    Kategória Adminisztráció, Irodai munka
  • ikon
    Közzétéve jún 24 ,2020

Energetikával foglalkozó mérnöki vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Számítógép felhasználói szintű ismerete szükséges (Word, Excel, Internet)
Fiatalos, önálló munkavégzésre képes, udvarias, ügyfélbarát kommunikáció
Legalább érettségi

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Azon pályázók jelentkezését várjuk, akik szeretik a kihívásokat, jó helyesírásúak, jó fogalmazás képességgel rendelkeznek Prezentációt készítettek már (ppt)
Szeretik a változatos, nem monoton munkát

Főbb feladatok, munkák

Sokoldalú munkát kínálunk
A kolléga(nő) feladatai közé tartozik az ügyvezetői naptár nyilvántartása, egyeztetése, projekt árajánlatok elkészítése, szerződések előkészítése, számlázás, projektek adminisztrációs nyomon követése
Könyvelővel való kapcsolattartás, posta kezelése
Az irodai felszerelések ellátása, iroda működésének fenntartása

Megbízóról

Több, mint tíz éve sikeresen működő energetikával foglalkozó mérnöki vállalkozás
Az elkövetkezendő években is stabil, kiszámítható megrendelői körrel rendelkeznek
Céljuk, hogy minden partnerüknek segíthessenek energiahatékonysági céljainak megvalósításában
Ügyfeleik a lakosságtól kezdve a kis-közép-, vagy nagyvállalatokon keresztül, önkormányzati, állami szféra közintézményei Pályázat előkészítések, energetikai auditálás, energetikai tanúsítás, szakreferensi tevékenység, igazságügyi-, vagy magán szakértés is a profiljukba tartozik
Egyetemi, szakiskolai képzések, vizsgáztatások, valamint szakpolitikai intézkedések előkészítését is végzik, amihez fontos adminisztratív munkák is tartoznak

Amit kínálunk

Átlagon felüli munkakörülményekkel várjuk
Új építésű, teljesen felszerelt irodánkban (saját konyha, világos, erkélyes iroda, növényekkel)
Minden munkatárs laptoppal, korlátlan használatú céges telefonnal rendelkezik
Versenyképes fix havi jövedelmet kínálunk egyéb extra juttatásokkal

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!