IRODAI / MARKETING ASSZISZTENS

  • 2 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Adminisztráció, Irodai munka
  • ikon
    Közzétéve dec 31 ,2019

Hanggátló anyagok gyártásával, forgalmazásával és beépítésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Megbízhatóság, pontosság
Excel, Word felhasználói szintű ismerete
Macintosh ismerete vagy hajlandóság megtanulni
Jó kommunikációs képesség
Rugalmasság, jó problémamegoldó képesség
Terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Grafikai ismeretek
Marketing készség
Kreativitás

Főbb feladatok, munkák

Honlap, facebook, közösségi média kezelése
Cég tevékenységével kapcsolatos irodai munka
Ügyfélfogadás, ügyfelek kiszolgálása, raktárkezelés

Amit kínálunk

Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Folyamatosan fejlődő stabil cégháttér
Személyes szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest, VIII. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!